JAK NA REZERVACI:

Lekce si, prosím, rezervujte s dostatečným časovým předstihem. Jen tak si zajistíte své
oblíbené místo na podložce s jistotou. Ze zkušenosti alespoň dva dny předem.
Abyste si cvičení mohli zarezervovat, je třeba, abyste se v Pranala yoga studiu
zaregistrovali online pomocí emailové adresy.
Pokud přicházíte poprvé, registrace Vás zdržuje, jdete to prostě jen tak vyzkoušet,
pošlete mi sms na 777 92 90 92. Připravíme Vám tyrkysovou podložku:-), abychom se všichni řádně vešli.

Limity pro konání/zrušení a odhlášení se z lekcí:
Ranní lekce (od 06.45, 8.30 a 9.00) si rezervujte nejpozději do 12 hodin před jejich
začátkem. Do tohoto časového limitu (do 12 hodin před vypsaným začátkem vybrané
aktivity) je možné lekci i bezplatně zrušit. Nebudou-li do 12 hodin před lekcí alespoň 2 přihlášení, může lektor hodinu odvolat.
Odpolední a večerní lekce (od 18.00, 19.30 a 20.00) si rezervujte nejpozději do 4 hodiny před jejich začátkem. Do tohoto časového limitu (do 4 hodin před vypsaným začátkem vybrané aktivity) je možné lekci i bezplatně zrušit. Nebudou-li do 4 hodin před lekcí alespoň 2 přihlášení, může lektor hodinu odvolat.

Storno:
Pokud se nestihnete včas odhlásit, systém Vám odečte 1 vstup z Vaší permanentky. Jestliže využíváte jednorázové vstupné, zaplatíte při další návštěvě 150 Kč storno poplatek (možno i převodem na účet). Rezervací místa v systému souhlasíte se storno podmínkami.
Věříme, že přijít / odhlásit se včas stihnete. Kdo si chce opravdu zacvičit, okolnosti mu
vyjdou vstříc.

Náhradníci:
Pokud je lekce naplněná, máte možnost se přihlásit jako náhradník. Když se uvolní místo, pošleme Vám informativní email, že jste řádně přihlášení. Časové limity pro odhlášení z výchozího místa náhradníka jsou stejné jako při běžné rezervaci: do 12 hodin před ranní a do 4 hodin před odpolední a večerní lekcí.

Lekce trvají 65 minut a konají se s minimálně 2 přihlášenými. V případě menšího počtu
zájemců si studio vyhrazuje právo hodinu zrušit. Děkujeme za pochopení a těšíme se na setkání.

Pranala, vaše jógové studio s individuální péčí

Ochrana osobních údajů (GDPR)
Děkujeme za Vaši důvěru. Správce osobních údajů: Kateřina Šplíchalová, Pranala yoga
studio, rejstřík živnostenského podnikání Úřad m.č. Praha 14, Bří Venclíků 1073, Praha 9, pod č. j. UMCP14/19/10266/ŽO/JC.

Pranala yoga studio spravuje vaše jméno, emailovou adresu a telefonní číslo (osobní údaje) v elektronické podobě během vaší registrace a rezervace lekcí, pro evidenci zakoupených permanetek, pro informování o změnách v rozvrhu. Zpracování osobních údajů je automatizované. Studio se zavazuje, že osobní údaje neposkytne žádné třetí osobě, že nebudou uchovávány ani uloženy mimo země EU/EHS, že nedojde k neoprávněnému či nahodilému přístupu k osobním údajům, k jejich změně, zničení nebo ztrátě. Doba uchování osobních údajů je závislá na době trvání smluvního vztahu mezi subjektem údajů a správcem, případně po dobu udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů.